Жеребкування Кубка району

Банер для ілюстрації подій, що стосцються Кубка Калуського району з футболу сезону 2021/2022 років

Комітет з проведення змагань повідомляє, що в п’ятницю в приміщенні офісу Калуської районної Асоціації футболу (вул. Чорновола, 12) пройде жеребкування 1/16 фіналу Кубка району. Запрошуються представники всіх команд-учасниць цієї стадії турніру, планується також онлайн-трансляція процедури жеребкування в мережі facebook. Початок: об 11.30 год.

Нагадаємо, що згідно Регламенту на цьому, як і на всіх інших етапах розіграшу Кубка району, суперники визначаються шляхом “сліпого” жеребу. Господарем поля стане команда, яка отримає непарний номер при жеребкуванні. За нічийного результату додатково граються два тайми по 15 хвилин кожен, а якщо і вони не визначать переможця, призначаються серії післяматчевих 11-метрових штрафних ударів.

Після проведених раніше матчів попереднього етапу кількість команд-учасниць вже скоротилась до 31-ої (з числа учасників районних змагань виключені «Карпати» з Лоп’янки). На цьому етапі Кубка району змагання ще триватимуть за територіальним принципом, а вже зі стадії 1/8 фіналу це обмеження знімається. Кубкові поєдинки команд груп “A” і “D” відбудуться в четвер 14 жовтня, учасники двох інших груп зіграють за недільним графіком після завершення осінньої частини регулярного чемпіонату.

Підсумки жеребкування 1/16 Кубка району, а також результати будуть опубліковані на відповідній відповідній сторінці сайту Калуської районної Асоціації футболу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *