Чемпіонат області (перша ліга)

Детальна турнірна таблиця чемпіонату Івано-Франківської області-2021/2022 (перша ліга)

МКомандаІВНПМзМпО
1«Благо-Юність» (Верхня)13103038733
2ФК «Вільхівці» (Вільхівці)13841291428
3«Гарда» (Калуш)13823361526
4«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ)13823351526
5«Пробій» (Городенка)13823241426
6«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ)13814282125
7«Карпати» (Брошнів-Осада)13634161921
8«Сокільське» (Тюдів)13436131915
9«Нафтовик» (Долина)13427212214
10«Карпати» (Кути)13346213213
11«Бескид» (Надвірна)13409132812
12МФК «Покуття» (Коломия)1323811249
13«Варатик» (Коломия)130498394
14ФК «Калуш» (Калуш)13031010343

ПЕРШЕ КОЛО

1-й тур
Неділя, 22.08.2021 р.

«Карпати» (Брошнів-Осада) ФК «Калуш» (Калуш) – 2:0
«Благо-Юність» (Верхня) – «Пробій» (Городенка) – 2:0
«Карпати» (Кути) – «Покуття» (Коломия) – 2:2
«Сокільське» (Тюдів) – «Бескид» (Надвірна) – 4:0
«Нафтовик» (Долина) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 0:0
«Гарда» (Калуш) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 4:2
Четвер, 26.08.2021 р.
«Варатик» (Коломия) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:3

2-й тур
Неділя, 29.08.2021 р.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 1:6
ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Гарда» (Калуш) – 2:1
«Бескид» (Надвірна) – «Нафтовик» (Долина) – 2:1
«Покуття» (Коломия) – «Варатик» (Коломия) – 1:1
«Пробій» (Городенка) – «Карпати» (Кути) – 4:2
«Карпати» (Брошнів-Осада) «Благо-Юність» (Верхня) – 0:0
Четвер, 02.09.2021 р.
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Сокільське» (Тюдів) – 2:0

3-й тур
Субота, 04.09.2021 р.
«Благо-Юність» (Верхня) ФК «Калуш» (Калуш) – 2:0
«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 1:1
Неділя, 05.09.2021 р.
«Карпати» (Кути) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 2:2
«Варатик» (Коломия) – «Пробій» (Городенка) – 1:3
«Сокільське» (Тюдів) – «Покуття» (Коломия) – 2:1
«Гарда» (Калуш) – «Бескид» (Надвірна) – 4:1
Четвер, 09.09.2021 р.
«Нафтовик» (Долина) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:2

4-й тур
Субота, 11.09.2021 р.
«Благо-Юність» (Верхня) – «Карпати» (Кути) – 5:0
Неділя, 12.09.2021 р.
ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 0:1
«Бескид» (Надвірна) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 0:4
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Гарда» (Калуш) – 3:2
«Покуття» (Коломия) – «Нафтовик» (Долина) – 0:3
«Пробій» (Городенка) – «Сокільське» (Тюдів) – 1:0
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Варатик» (Коломия) – 3:1

5-й тур
Неділя, 15.08.2021 р.
«Варатик» (Коломия) – «Благо-Юність» (Верхня) – 1:9
Четвер, 16.09.2021 р.
«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 4:0
Неділя, 19.09.2021 р.
«Карпати» (Кути) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:2
«Сокільське» (Тюдів) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:0
«Нафтовик» (Долина) – «Пробій» (Городенка) – 3:2
«Гарда» (Калуш) – «Покуття» (Коломия) – 1:2
ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Бескид» (Надвірна) – 3:1

6-й тур
Субота, 25.09.2021 р.

«Пробій» (Городенка) – «Гарда» (Калуш) – 1:1
«Благо-Юність» (Верхня) – «Сокільське» (Тюдів) – 3:2
Неділя, 26.09.2021 р.
ФК «Калуш» (Калуш) – «Бескид» (Надвірна) – 1:2
«Покуття» (Коломия) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 0:1
«Карпати» (Брошнів-Осада) «Нафтовик» (Долина) – 1:0
«Карпати» (Кути) – «Варатик» (Коломия) – 0:0
Четвер, 30.09.2021 р.
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – ФК «Вільхівці» – 3:3

7-й тур
Субота, 02.10.2021 р.

«Нафтовик» (Долина) «Благо-Юність» (Верхня) – 0:2
ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Покуття» (Коломия) – 4:0
Неділя, 03.10.2021 р.
«Варатик» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1
«Сокільське» (Тюдів) – «Карпати» (Кути) – 2:1
«Гарда» (Калуш)«Карпати» (Брошнів-Осада) – 7:1
«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – «Пробій» (Городенка) – 2:1
«Бескид» (Надвірна) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:0

8-й тур
Субота, 09.10.2021 р.
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 4:1
«Варатик» (Коломия) – «Сокільське» (Тюдів) – 0:0
Неділя, 10.10.2021 р.
«Покуття» (Коломия) – «Бескид» (Надвірна) – 2:0
«Пробій» (Городенка) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 1:1
«Благо-Юність» (Верхня) «Гарда» (Калуш) – 0:0
«Карпати» (Кути) – «Нафтовик» (Долина) – 2:2
Середа, 20.10.2021 р.
ФК «Калуш» (Калуш) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 1:5

9-й тур
Середа, 13.10.2021 р.
«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – «Благо-Юність» (Верхня) – 1:1
«Бескид» (Надвірна) – «Пробій» (Городенка) – 0:1
Четвер, 14.10.2021 р.
«Сокільське» (Тюдів) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0
«Нафтовик» (Долина) – «Варатик» (Коломия) – 6:1
«Гарда» (Калуш) – «Карпати» (Кути) – 3:1
ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 2:1
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Покуття» (Коломия) – 2:1

10-й тур
Неділя, 17.10.2021 р.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Покуття» (Коломия) – 1:1
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Бескид» (Надвірна) – 2:1
«Благо-Юність» (Верхня) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 4:1
«Карпати» (Кути) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 2:0
«Варатик» (Коломия) – «Гарда» (Калуш) – 0:3
«Сокільське» (Тюдів) – «Нафтовик» (Долина) – 2:1
Середа, 27.10.2021 р.
«Пробій» (Городенка) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 2:0

11-й тур
Субота, 23.10.2021 р.
«Нафтовик» (Долина) ФК «Калуш» (Калуш) – 3:1
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 4:0
Неділя, 24.10.2021 р.
«Гарда» (Калуш) – «Сокільське» (Тюдів) – 3:1
«Бескид» (Надвірна) – «Благо-Юність» (Верхня) – 1:3
«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – «Варатик» (Коломия) – 6:0
ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Карпати» (Кути) – 6:2
«Покуття» (Коломия) – «Пробій» (Городенка) – 1:4

12-й тур
Субота, 30.10.2021 р.
«Благо-Юність» (Верхня) – «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 4:1
Неділя, 31.10.2021 р.
ФК «Калуш» (Калуш) – «Пробій» (Городенка) – 1:3
Карпати» (Брошнів-Осада) – «Покуття» (Коломия) – +:-
«Карпати» (К) – «Бескид» (Надвірна) – 2:1
«Варатик» (Коломия) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 0:1
«Сокільське» (Тюдів) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ)  – 0:3
«Нафтовик» (Долина) «Гарда» (Калуш) – 0:3

13-й тур
Субота, 06.11.2021 р.
ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Сокільське» (Тюдів) – 4:0
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Кути) – 3:1
Неділя, 07.11.2021 р.
«Гарда» (Калуш)ФК «Калуш» (Калуш) – 4:1
«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – «Нафтовик» (Долина) – 4:1
«Бескид» (Надвірна) – «Варатик» (Коломия) – 3:1
«Пробій» (Городенка) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:0
Середа, 10.11.2021 р.
«Покуття» (Коломия) – «Благо-Юність» (Верхня) – 0:3