Першість області (друга ліга)

Детальна турнірна таблиця першості Івано-Франківської області-2021/2022 (друга ліга)

МКомандаІВНПМзМпО
1«Темп» (Заболотів)13940251031
2«Карпати» (Болехів)1384122928
3«Обрій» (Чернятин)13823381926
4ФСК «Галич» (Галич)13823281126
5«Прометей» (Матеївці)13805231224
6«Гуцульщина» (Косів)13724191123
7«Карпати» (Старі Богородчани)13724231623
8«Прут» (Делятин)13634121521
9«Хутровик» (Тисмениця)13436181815
10«Микуличин» (Яремче)13427141514
11СФК «Богородчани» (Богородчани)13418122613
12«Придністров’я» (Прибилів)13301022369
13«Краснопіль» (Солотвин)13101212483
14«Кремінь» (Пістинь)13031013353

1-й тур
Неділя, 22.08.2021 р.

«Прут» (Делятин) – «Краснопіль» (Солотвин) – 2:1
«Гуцульщина» (Косів) – «Прометей» (Матеївці) – 0:2
«Обрій» (Чернятин) – «Темп» (Заболотів) – 2:2
«Микуличин» (Яремче) – «Кремінь» (Пістинь) – 1:1
«Карпати» (Болехів) – «Хутровик» (Тисмениця) – 2:0
ФСК «Галич» (Галич) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 0:2
СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Придністров’я» (Прибилів) – 1:2

2-й тур
Неділя, 29.08.2021 р.

«Краснопіль» (Солотвин) – «Придністров’я» (Прибилів) – 1:5
«Хутровик» (Тисмениця) – ФСК «Галич» (Галич) – 0:4
«Кремінь» (Пістинь) – «Карпати» (Болехів) – 1:2
«Темп» (Заболотів) – «Микуличин» (Яремче)  – 1:0
«Прометей» (Матеївці) – «Обрій» (Чернятин) – 3:1
«Прут» (Делятин) –  «Гуцульщина» (Косів) – 0:1
Середа, 27.10.2021 р.

«Карпати» (Старі Богородчани) – СФК «Богородчани» (Богородчани) – 3:1

3-й тур
Неділя, 05.09.2021 р.

«Гуцульщина» (Косів) – «Краснопіль» (Солотвин) – 3:0
«Обрій» (Чернятин) – «Прут» (Делятин) – 4:2
«Микуличин» (Яремче) – «Прометей» (Матеївці) – 2:3
«Карпати» (Болехів) – «Темп» (Заболотів) – 2:2
ФСК «Галич» (Галич) – «Кремінь» (Пістинь) – 3:0
СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Хутровик» (Тисмениця) – 1:0
«Придністров’я» (Прибилів) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 0:4

4-й тур
Неділя, 12.09.2021 р.

«Краснопіль» (Солотвин) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 1:2
«Хутровик» (Тисмениця) – «Придністров’я» (Прибилів) – 3:1
«Кремінь» (Пістинь) – СФК «Богородчани» (Богородчани) – 0:2
«Темп» (Заболотів) – ФСК «Галич» (Галич) – 2:0
«Прометей» (Матеївці) – «Карпати» (Болехів) – 3:0
«Прут» (Делятин) – «Микуличин» (Яремче)  – 1:0
«Гуцульщина» (Косів) – «Обрій» (Чернятин) – 1:0

5-й тур
Неділя, 19.09.2021 р.

«Обрій» (Чернятин) – «Краснопіль» (Солотвин) – 8:3
«Микуличин» (Яремче) – «Гуцульщина» (Косів) – 1:2
«Карпати» (Болехів) – «Прут» (Делятин) – 3:0
ФСК «Галич» (Галич) – «Прометей» (Матеївці) – 1:0
СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Темп» (Заболотів) – 0:2
«Придністров’я» (Прибилів) – «Кремінь» (Пістинь) – 4:1
«Карпати» (Старі Богородчани) – «Хутровик» (Тисмениця) – 2:1

6-й тур
Неділя, 26.09.2021 р.

«Краснопіль» (Солотвин) – «Хутровик» (Тисмениця) – 0:5
«Кремінь» (Пістинь) – «Карпати» (Старі Богородчани) –2:2
«Темп» (Заболотів) – «Придністров’я» (Прибилів) – 3:2
«Прометей» (Матеївці) – СФК «Богородчани» (Богородчани) – 4:1
«Прут» (Делятин) –  ФСК «Галич» (Галич) – 2:1
«Гуцульщина» (Косів) – «Карпати» (Болехів) – 0:0
«Обрій» (Чернятин) – «Микуличин» (Яремче) – +:-

7-й тур
Неділя, 03.10.2021 р.

«Микуличин» (Яремче) – «Краснопіль» (Солотвин) – 2:0
«Карпати» (Болехів) – «Обрій» (Чернятин) – 2:0
ФСК «Галич» (Галич) – «Гуцульщина» (Косів) – 1:0
СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Прут» (Делятин) – 0:0
«Придністров’я» (Прибилів) – «Прометей» (Матеївці) – 0:1
«Карпати» (Старі Богородчани) – «Темп» (Заболотів) – 2:2
«Хутровик» (Тисмениця) – «Кремінь» (Пістинь) – 2:2

8-й тур
Неділя, 10.10.2021 р.

«Краснопіль» (Солотвин) – «Кремінь» (Пістинь) – 3:0
«Темп» (Заболотів) – «Хутровик» (Тисмениця) – 2:0
«Прометей» (Матеївці) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 0:1
«Прут» (Делятин) – «Придністров’я» (Прибилів) – 1:0
«Гуцульщина» (Косів) – СФК «Богородчани» (Богородчани) – 2:0
«Обрій» (Чернятин) –  ФСК «Галич» (Галич) – 0:0
«Микуличин» (Яремче)  – «Карпати» (Болехів) – 0:0

9-й тур
Четвер, 14.10.2021 р.

«Карпати» (Болехів) – «Краснопіль» (Солотвин) – 4:1
ФСК «Галич» (Галич) – «Микуличин» (Яремче) – 1:0
СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Обрій» (Чернятин) – 0:5
«Придністров’я» (Прибилів) – «Гуцульщина» (Косів) – 1:0
«Карпати» (Старі Богородчани) – «Прут» (Делятин) – 4:0
«Хутровик» (Тисмениця) – «Прометей» (Матеївці) – 2:1
«Кремінь» (Пістинь) – «Темп» (Заболотів) – 0:3

10-й тур
Неділя, 17.10.2021 р.

«Краснопіль» (Солотвин) – «Темп» (Заболотів) – 1:2
«Прометей» (Матеївці) – «Кремінь» (Пістинь) – 2:1
«Прут» (Делятин) – «Хутровик» (Тисмениця) – 0:0
«Гуцульщина» (Косів) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 5:1
«Обрій» (Чернятин) – «Придністров’я» (Прибилів) – 8:3
«Микуличин» (Яремче) – СФК «Богородчани» (Богородчани) – 4:0
«Карпати» (Болехів) – ФСК «Галич» (Галич) – 2:2

11-й тур
Неділя, 24.10.2021 р.

ФСК «Галич» (Галич) – «Краснопіль» (Солотвин) – 6:0
СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Карпати» (Болехів) – 0:2
«Придністров’я» (Прибилів) – «Микуличин» (Яремче) – 2:3
«Карпати» (Старі Богородчани) – «Обрій» (Чернятин) – 0:2
«Хутровик» (Тисмениця) – «Гуцульщина» (Косів) – 0:0
«Кремінь» (Пістинь) – «Прут» (Делятин) – 1:2
«Темп» (Заболотів) – «Прометей» (Матеївці) – 1:0

12-й тур
Неділя, 31.10.2021 р.

«Краснопіль» (Солотвин) – «Прометей» (Матеївці) – 0:4
«Прут» (Делятин) – «Темп» (Заболотів) – 0:0
«Гуцульщина» (Косів) – «Кремінь» (Пістинь) – 4:2
«Обрій» (Чернятин) – «Хутровик» (Тисмениця) – 3:1
«Микуличин» (Яремче) – «Карпати» (Старі Богородчани) – 1:0
«Карпати» (Болехів) – «Придністров’я» (Прибилів) – 2:0
ФСК «Галич» (Галич) – СФК «Богородчани» (Богородчани) – 2:0

13-й тур
Неділя, 07.11.2021 р.

СФК «Богородчани» (Богородчани) – «Краснопіль» (Солотвин) – 5:1
«Придністров’я» (Прибилів) – ФСК «Галич» (Галич) – 3:7
«Карпати» (Старі Богородчани) – «Карпати» (Болехів) – 0:1
«Хутровик» (Тисмениця) – «Микуличин» (Яремче) – 4:0
«Кремінь» (Пістинь) – «Обрій» (Чернятин) – 2:5
«Темп» (Заболотів) – «Гуцульщина» (Косів) – 3:1
«Прометей» (Матеївці) – «Прут» (Делятин) – 0:2