Першість області (друга ліга)

Детальна турнірна таблиця першості Івано-Франківської області-2021/2022 (друга ліга)

МКомандаІВНПМзМпО
1«Карпати» (Болехів)0000000
2«Хутровик» (Тисмениця)0000000
3«Прут» (Делятин)0000000
4«Прометей» (Матеївці)0000000
5«Черемош-Сандаліно» (Верховина)0000000
6«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ)0000000
7ФК «Снятин» (Снятин)0000000
8СК «Галич» (Галич)0000000
9«Олімп» (Татарів)0000000
10«Яструб» (Поляниця)0000000
11«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ)0000000
12СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)0000000
13ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)0000000
14ФК «Бурштин» (Бурштин)0000000

1-й тур
Неділя, 18.09.2022 р.

«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
«Яструб» (Поляниця) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –
«Карпати» (Болехів) – «Прут» (Делятин) –
СК «Галич» (Галич) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Прометей» (Матеївці) – ФК «Снятин» (Снятин) –
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – «Олімп» (Татарів) –
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Хутровик» (Тисмениця) –

2-й тур
Середа, 21.09.2022 р.

«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) – «Хутровик» (Тисмениця) –
«Олімп» (Татарів) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
ФК «Снятин» (Снятин) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) –
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прометей» (Матеївці) –
«Прут» (Делятин) – СК «Галич» (Галич) –
ФК «Бурштин» (Бурштин) – «Карпати» (Болехів)
«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – «Яструб» (Поляниця) –

3-й тур
Неділя, 25.09.2022 р.

«Яструб» (Поляниця) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
«Карпати» (Болехів) – «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) –
СК «Галич» (Галич) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –
«Прометей» (Матеївці) – «Прут» (Делятин) –
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФК «Снятин» (Снятин) –
«Хутровик» (Тисмениця) – «Олімп» (Татарів) –

4-й тур
Неділя, 02.10.2022 р.

«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) – «Олімп» (Татарів) –
ФК «Снятин» (Снятин) – «Хутровик» (Тисмениця) –
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Прут» (Делятин) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) –
ФК «Бурштин» (Бурштин) – «Прометей» (Матеївці) –
«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – СК «Галич» (Галич) –
«Яструб» (Поляниця) – «Карпати» (Болехів)

5-й тур
Неділя, 09.10.2022 р.

«Карпати» (Болехів) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
СК «Галич» (Галич) – «Яструб» (Поляниця) –
«Прометей» (Матеївці) – «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) –
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прут» (Делятин) –
«Хутровик» (Тисмениця) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Олімп» (Татарів) – ФК «Снятин» (Снятин) –

6-й тур
Середа, 12.10.2022 р.

«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) – ФК «Снятин» (Снятин) –
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Олімп» (Татарів) –
«Прут» (Делятин) – «Хутровик» (Тисмениця) –
ФК «Бурштин» (Бурштин) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) –
«Яструб» (Поляниця) – «Прометей» (Матеївці) –
«Карпати» (Болехів) – СК «Галич» (Галич) –

7-й тур
Неділя, 16.10.2022 р.

СК «Галич» (Галич) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
«Прометей» (Матеївці) – «Карпати» (Болехів)
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – «Яструб» (Поляниця) –
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) –
«Хутровик» (Тисмениця) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –
«Олімп» (Татарів) – «Прут» (Делятин) –
ФК «Снятин» (Снятин) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –

8-й тур
Неділя, 23.10.2022 р.

«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Прут» (Делятин) – ФК «Снятин» (Снятин) –
ФК «Бурштин» (Бурштин) – «Олімп» (Татарів) –
«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – «Хутровик» (Тисмениця) –
«Яструб» (Поляниця) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Карпати» (Болехів) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) –
СК «Галич» (Галич) – «Прометей» (Матеївці) –

9-й тур
Неділя, 30.10.2022 р.

«Прометей» (Матеївці) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – СК «Галич» (Галич) –
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Болехів)
«Хутровик» (Тисмениця) – «Яструб» (Поляниця) –
«Олімп» (Татарів) – «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) –
ФК «Снятин» (Снятин) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прут» (Делятин) –

10-й тур
Неділя, 06.11.2022 р.

«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) – «Прут» (Делятин) –
ФК «Бурштин» (Бурштин) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – ФК «Снятин» (Снятин) –
«Яструб» (Поляниця) – «Олімп» (Татарів) –
«Карпати» (Болехів) – «Хутровик» (Тисмениця) –
СК «Галич» (Галич) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Прометей» (Матеївці) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) –

11-й тур
Неділя, 13.11.2022 р.

«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прометей» (Матеївці) –
«Хутровик» (Тисмениця) – СК «Галич» (Галич) –
«Олімп» (Татарів) – «Карпати» (Болехів)
ФК «Снятин» (Снятин) – «Яструб» (Поляниця) –
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) –
«Прут» (Делятин) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –

12-й тур
Неділя, 20.11.2022 р.

«Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) – ФК «Бурштин» (Бурштин) –
«Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) – «Прут» (Делятин) –
«Яструб» (Поляниця) – ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –
«Карпати» (Болехів) – ФК «Снятин» (Снятин) –
СК «Галич» (Галич) – «Олімп» (Татарів) –
«Прометей» (Матеївці) – «Хутровик» (Тисмениця) –
«Черемош-Сандаліно» (Верховина) – СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) –

13-й тур
Неділя, 27.11.2022 р.

СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прикарпаття-Тепловик U-18» (Івано-Франківськ) –
«Хутровик» (Тисмениця) – «Черемош-Сандаліно» (Верховина) –
«Олімп» (Татарів) – «Прометей» (Матеївці) –
ФК «Снятин» (Снятин) – СК «Галич» (Галич) –
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) «Карпати» (Болехів)
«Прут» (Делятин) – «Яструб» (Поляниця) –
ФК «Бурштин» (Бурштин) – «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ) –