Чемпіонат району (1 ліга)

Детальна турнірна таблиця чемпіонату Калуського району (1 ліга) сезону-2023/2024

МКомандаІВНПМзМпО
1«Сокіл» (Голинь)980138724
2«Колос» (Цінева)972021523
3ФК «Сваричів» (Сваричів)9441221916
4ФК «Перекоси» (Перекоси)9414201913
5ФК «Тужилів» (Тужилів)9414202413
6ФК «Мостище» (Мостище)9324131411
7ФК «Гуменів» (Гуменів)9324182811
8«Рух» (Вістова)922522258
9ФК «Збора» (Збора)920719336
10«Лімниця» (Перегінське)91087263

ПЕРШЕ КОЛО

1-й тур
Субота, 19.08.2023 р.

«Рух» (Вістова) – «Колос» (Цінева) – 1:2
ФК «Тужилів» (Тужилів) – «Сокіл» (Голинь) – 1:5
ФК «Гуменів» (Гуменів) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 3:3
ФК «Збора» (Збора) – ФК «Перекоси» (Перекоси) – 1:3
ФК «Мостище» (Мостище) – «Лімниця» (Перегінське) – 0:1

2-й тур
Субота, 26.08.2023 р.

«Колос» (Цінева) – «Лімниця» (Перегінське) – 3:0
Неділя, 27.08.2023 р.

ФК «Перекоси» (Перекоси) – ФК «Мостище» (Мостище) – 0:1
ФК «Сваричів» (Сваричів) – ФК «Збора» (Збора) – 3:2
«Сокіл» (Голинь) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 5:1
«Рух» (Вістова) – ФК «Тужилів» (Тужилів) – 4:0

3-й тур
Субота, 02.09.2023 р.

ФК «Тужилів» (Тужилів) – «Колос» (Цінева) – 1:3
ФК «Збора» (Збора) – «Сокіл» (Голинь) – 2:7
Неділя, 03.09.2023 р.

ФК «Гуменів» (Гуменів) – «Рух» (Вістова) – 2:1
ФК «Мостище» (Мостище) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 1:3
«Лімниця» (Перегінське) – ФК «Перекоси» (Перекоси) – 1:3

4-й тур
Субота, 09.09.2023 р.

ФК «Сваричів» (Сваричів) – «Лімниця» (Перегінське) – 4:1
Неділя, 10.09.2023 р.

«Колос» (Цінева) – ФК «Перекоси» (Перекоси) – 4:1
«Сокіл» (Голинь) – ФК «Мостище» (Мостище) – 3:0
«Рух» (Вістова) – ФК «Збора» (Збора) – 3:6
ФК «Тужилів» (Тужилів) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 2:2

5-й тур
Неділя, 17.09.2023 р.

ФК «Гуменів» (Гуменів) – «Колос» (Цінева) – 0:4
ФК «Збора» (Збора) – ФК «Тужилів» (Тужилів) – 1:5
ФК «Мостище» (Мостище) – «Рух» (Вістова) – 3:3
«Лімниця» (Перегінське) – «Сокіл» (Голинь) – 0:2
ФК «Перекоси» (Перекоси) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 1:1

6-й тур
Неділя, 24.09.2023 р.

«Колос» (Цінева) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 0:0
«Сокіл» (Голинь) – ФК «Перекоси» (Перекоси) – 4:0
«Рух» (Вістова) – «Лімниця» (Перегінське) – 5:0
ФК «Тужилів» (Тужилів) – ФК «Мостище» (Мостище) – 3:2
ФК «Гуменів» (Гуменів) – ФК «Збора» (Збора) – 4:0

7-й тур
Неділя, 01.10.2023 р.

ФК «Збора» (Збора) – «Колос» (Цінева) – 1:3
ФК «Мостище» (Мостище) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 4:0
«Лімниця» (Перегінське) – ФК «Тужилів» (Тужилів) – 0:1
ФК «Перекоси» (Перекоси) – «Рух» (Вістова) – 3:2
ФК «Сваричів» (Сваричів) – «Сокіл» (Голинь) – 0:4

8-й тур
Неділя, 08.10.2023 р.

«Колос» (Цінева) – «Сокіл» (Голинь) – 2:1
«Рух» (Вістова) – ФК «Сваричів» (Сваричів) – 2:2
ФК «Тужилів» (Тужилів) – ФК «Перекоси» (Перекоси) – 2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів) – «Лімниця» (Перегінське) – 3:1
ФК «Збора» (Збора) – ФК «Мостище» (Мостище) – 1:2

9-й тур
Неділя, 15.10.2023 р.

ФК «Мостище» (Мостище) – «Колос» (Цінева) – 0:0
«Лімниця» (Перегінське) – ФК «Збора» (Збора) – 3:5
ФК «Перекоси» (Перекоси) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 8;3
ФК «Сваричів» (Сваричів) – ФК «Тужилів» (Тужилів) – 6:5
«Сокіл» (Голинь) – «Рух» (Вістова) – 7;1

ДРУГЕ КОЛО