Збірна команда Калуського району виступить на турнірі в Польщі

Збірна команда Калуського району вирушає на 30-й ювілейний турнір з футзалу в м. Горлице (Польща), який відбудеться 18-19 грудня. На першому груповому етапі суперниками калушан стануть місцеві команди «JSW Borynia» (Ястшембе-Здруй), «Panaso-Wiśniówka» (Сьверкляни), «Stowarzyszenie Madness» (Хоцянув) і футзальний клуб «Яніна» з міста Лібйонж.

Під керівництвом тренерського дуету Михайла Басараба та Володимира Магаса честь нашого району захищатимуть Бобинець Андрій, Феліпович Владислав, Тітов Дмитро («Тепловик-Прикарпаття»), Сальваровський Павло («Карпати» Брошнів), Корвацький Сергій (ФК «Калуш»), Цюпер Олександр («Гарда»), Лазар Мирослав, Стадник Максим («Ніка-Вовчинець»), а також Гуменяк Дмитро, останньою командою якого були «Карпати» з Галича і Теліховський Ілля, який провів сезон у одній із команд Словаччини.

Крім збірної команди Калуського району на цих представницьких міжнародних змаганнях в Горлиці, які напередодні Різдвяних свят традиційно приймає це польське місто, виступить збірна команда міста Калуша і «Галія» з Івано-Франківська, переможець попереднього XXІХ-го турніру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *