Створено Громадську спілку «Калуська районна асоціація футболу»

В зв’язку зі змінами адміністративного устрою та укрупненням районів Івано-Франківською обласною асоціацією футболу було прийнято рішення про створення шести нових районних футбольних асоціацій в межах нашої області.

Засновниками новоствореної спілки виступили Федерація футболу Калуського району, Федерація футболу м. Калуша, Рожнятівська районна федерація футболу, Долинська районна федерація футболу, Болехівська міська федерація футболу та Громадська спілка «Івано-Франківська обласна асоціація футболу», які делегували на даний захід своїх представників. Перші Установчі збори новоствореної асоціації відбулись 22 травня в приміщенні офісу Івано-Франківської ОАФ. На зборах уповноважені делегати затвердили Статут ГС «Калуська районна асоціація футболу», а також обрали керівника та склад органів управління.

Головою Громадської спілки «Калуська районна асоціація футболу» було одноголосно обрано очільника Федерації футболу Калуського району Руслана Цюпера, а першим його заступником – Володимира Сальваровського. Заступниками голови були обрані Мар’яна Бунга, Олег Сосєнков, Євген Геренда та Руслан Кладько. Окрім голови і п’яти заступників, до Виконавчого Комітету також увійшли Гільтайчук Віктор, Магас Володимир Михайлович, Божовський Роман, Гродзіцький Микола, Димид Святослав, Смолій Володимир і Басараб Михайло. Представництво інших статутних органів було затверджено в наступному складі:

Контрольно-Дисциплінарний Комітет: Твардовський Сергій (голова), Качур Василь (заступник), Русановський Роман, Винник Василь, Магас Володимир Петрович.

Апеляційний Комітет: Матківський Михайло (голова), Воконоголь Сергій (заступник), Кісілюк Борис.

Ревізійна Комісія: Маліборський Олег (голова), Попович Микола (заступник), Височан Ігор.

Одним перших змагань, які планує провести асоціація, стане Кубок Асоціації Калуського району за участю шести команд: «Нафтовик» (Долина), «Карпати» (Болехів), «Карпати» (Брошнів-Осада), «Blago-Юність» (Верхня), ФК «Калуш» (Калуш) і «Гарда» (Калуш). Перший матч цього турніру, який проводиться з метою кращої підготовки представників Калуського районі до участі в обласному чемпіонаті, відбудеться вже цієї неділі – в Долині поміряються силами «Нафтовик» і болехівські «Карпати».

Фото до статті з сайту: http://ifff.if.ua/