Відбулось засідання Контрольно-Дисциплінарного комітету

В середу у приміщенні офісу Калуської районної Асоціації футболу, що на вулиці Чорновола 12, відбулось засідання Контрольно-Дисциплінарного комітету.

На порядку денному стояли питання про неявку команди ФК «Завадка» на календарну гру чемпіонату в Старий Угринів, дисциплінарні санкції що до вилучених гравців, а також питання про участь у матчі «РУХ» (Вістова) – ФК «Збора» в складі останньої команди незаявленого гравця.

Згідно Регламенту змагань КДК зарахував команді ФК «Завадка» технічну поразку (+:-) та призначив грошовий обов’язковий внесок в розмірі 1000 грн. Такою ж технічною поразкою (+:-) зі зобов’язанням оплати 1000 грн. покараний ФК «Збора» за неуважність свого представника, котрий вніс до протоколу матчу і випустив на поле Салаша Андрія незважаючи на відсутність гравця в заявковому листі.

За сутичку на полі під час матчу першого туру чемпіонату Свирид Микола (ФК «Гуменів») та Гишко Богдан («Сокіл» Боднарів) отримали дискваліфікацію на дві календарні гри кожен. Відсторонені на один матч вилучені через фол останньої надії гравці Креховецький Станіслав («Колос» Цінева) та Микитюк Василь (ФК «Негівці»).

Протокол засідання Контрольно-Дисциплінарного комітету вже доступний для перегляду в розділі Матеріали КДК сайту Калуської районної Асоціації футболу.