В Калуському районі пройде дитячий футбольний турнір

11-го жовтня на стадіонах Долини, Сваричева і Студінки пройдуть матчі першого групового етапу Дитячого турніру з футболу серед збірних команд Територіальних громад Калуського району серед юнаків 2009 року народження і молодших.


Турнір проводяться в два етапи. На першому 12 команд, які розбиті на три групи по чотири команди в кожній, зіграють за коловою системою (календар матчів можна переглянути на нашому сайті ТУТ). Склади груп:

  • Верхнянська ТГ, Войнилівська ТГ, Калуська ТГ, Новицька ТГ;
  • Брошнів-Осадська ТГ, Перегінська ТГ, Рожнятівська ТГ, Спаська ТГ;
  • Болехівська ТГ, Вигодська ТГ, Витвицька ТГ, Долинська ТГ.

До 1/2 фіналу за підсумками першого етапу виходять три переможці груп і одна краща команда з тих, які посядуть другі місця. Шляхом “сліпого” жеребкування ці чотири команди розподіляються на дві пари, переможці яких розіграють 1-2, а переможені – 3-4 місця. Час і місце проведення фінального етапу стане відомий пізніше.

Всі команди отримають по футбольному м’ячу, а чотири команди-учасниці фінальної частини змагань – комплекти ігрової форми. Переможець Турніру нагороджується Кубком Калуської районної Асоціації футболу, а гравці команд, які посядуть 1-3 місця, будуть нагороджені медалями.

Турнір, який проводяться з метою популяризації дитячо-юнацького футболу в районі, пройде за підтримки Калуської РДА, народних депутатів України Едуарда Прощука та Олександра Матусевича, ТзОВ «Ґудвеллі Україна», ПП Шутяк М. Й., ПП Чернишов С. В., ПП Башта І. Й., ПП Волощак Н. О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *