Про впровадження електронної документації

В четвер 18.04.2024 р. завершився другий дозаявковий період для команд чемпіонату і першості Калуського району з футболу-2023/2024. Починаючи з цього сезону згідно норм які прописані Регламенті районних змаганнь учасники користуються Заявковою документацією в електронному форматі.


Увідповідності до статті 18-ої Розділу IV: “Особи гравців усіх команд-учасниць чемпіонату, першості, розіграшів Кубка та Суперкубка району уточняються за електронним Паспортом футбольного клубу (команди) (далі – Паспорт команди), який відображається в електронному вигляді інформації на офіційному сайті КРАФ https://kraf.if.ua/ і є невід’ємною частиною заявкової документації. Паспорт команди формується згідно Заявкового листа футбольного клубу (команди), відповідає Базі даних УАФ, містить фото, ПІБ і дату народження кожного з гравців футбольного клубу (команди), що відображені в ID-картці.”

А вже починаючи з другого кола змагань офіційні особи, які вносять в Рапорт арбітра прізвища та імена футболістів, можуть також використовувати електронну копію завіреного відповідальним представником Калуської районної Асоціації футболу Заявкового листа безпосередньо з сайту КРАФ або з цифрового носіїя. Щоб мати доступ до Заявкових листів за відсутності інтернету рекомендовано представникам усіх команд, арбітрам, а також іншим офіційним особам що обсуговують районні змагання, заздалегідь завантажити на цифрові носії наступні файли:

Комітет з проведення змагань КРАФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *