Перший тур відбудеться 19-го серпня

19-го серпня матчами Першої та Другої ліги розпочинаються змагання чемпіонату і першості Калуського району з з футболу сезону 2023-2024 років.


Звання чемпіона в двоколовому турнірі розіграють десять найсильніших районних команд: «Колос» (Цінева), ФК «Збора», «Сокіл» (Голинь), «Рух» (Вістова), ФК «Мостище», ФК «Тужилів», «Лімниця» (Перегінське), ФК «Перекоси», ФК «Сваричів» і ФК «Гуменів». Вже відомий календар першого кола, який можна переглянути на нашому сайті тут.

Інші учасники виборюватимуть комплекти нагород, а з ними і три путівки на підвищення в класі, в Першості району. Вони змагатимуться в двох групах по дев’ять команд в кожній. Переможці груп зустрінуться між собою, а команди, які посядуть другі місця – зіграють у “малому” фіналі.

Також Комітет з проведення змагань Калуської районної Асоціації футболу прийняв рішення про проведення частини матчів кожного з турів у суботу. Це обумовлено неможливістю забезпечення обслуговування великої кількості матчів кваліфікованим арбітражем протягом одного ігрового дня. Відповідні зміни до календаря будуть внесені пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *