На старті нового сезону

В чемпіонаті Калуського району з футболу (перша ліга) візьмуть участь дванадцять кращих команд затверджених Виконавчим комітетом Калуської районної Асоціації футболу. Старт нового футбольного сезону в Калуському районі запланований на 20 серпня. Всі інші команди, які будуть розділені на дві групи за зональним принципом, зможуть брати участь в турнірі другої ліги (першості району).


Згідно із рішенням Комітету з питань статусу і трансферу футболістів УАФ від 21.07.2023 року для змагань під егідою Івано-Франківської Асоціації футболу встановлено наступні заявкові періоди:

  • 1-й заявковий період: з 24 липня по 7 вересня 2023 року
  • 2-й заявковий період: з 18 березня по 18 квітня 2024 року.

Також розпочинаючи з цього сезону в Регламенти усіх районних змагань в обов’язковому порядку вводиться норма, згідно якої всі команди повинні зареєструватись як футбольні клуби. Тобто, до участі в чемпіонаті та першості району з футболу сезону 2025-2026 років будуть допускатися виключно команди футбольних клубів, які мають статус юридичної особи.

Турнір Кубка Чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області розпочнеться орієнтовно в середині вересня. Калуська районна Асоціація футболу має квоту на чотири команди. Першочергово представляти наш район мають право команди-учасниці фінальної частині змагань минулого сезону – «Колос» (Цінева), ФК «Збора», «Сокіл» (Голинь) і «Рубань» (Велика Тур’я). У разі відмови однієї чи кількох з них можлива заміна на інші команди, які була учасниками чемпіонату Калуського району сезону 2022-2023 років.

КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *