Комітет з проведення змагань інформує

Підходить до завершення осіння частина футбольного сезону-2021/2022 об’єднаного Калуського району. Комітет з проведення змагань Калуської районної Асоціації футболу просить звернути увагу представників команд-учасниць на наступні організаційні моменти.

В турнірі Group С не з’явились на календарну гру чемпіонату району «Леви» з Великої Тур’ї, а ще раніше за дві неявки достроково завершили свої виступи в турнірі «Карпати» з Лоп’янки. За кожну з допущених неявок на порушників накладено штрафні санкції в розмірі 1000 грн., і щоб відновити у майбутньому свою участь в районних змаганнях командам доведеться сплатити грошовий обов’язковий внесок.

З Рішення останнього засідання КДК заслуговує на увагу дискваліфікація для гравця команди «Лімниця» (Перегінське) Писара Миколи на три гри за удар суперника в обличчя рукою. Інші учасники групи “С” – «Нафтовик» (Яворів) і «Свіча» (Княжолука) отримали попередження за провокативні дії своїх вболівальників стосовно арбітрів. Тепер у випадку допущення повторних подібних порушень до команд будуть застосовані більш жорсткі дисциплінарні санкції.

Також заслуговує на окрему увагу ситуація з вилученням гравця команди ФК «Мостище» Лукасевича Тараса в матчі 1/16 фіналу Кубка району ФК «Мостище» – ФК «Верхня» через отримане друге попередження. За Регламентом гравець зобов’язаний пропустити одну наступну гру, але цей кубковий сезон для нього і його команди вже завершився. Тому згідно вимог пункту 24 Статті 26 (сторінка 26) “Футболіст повинен відбути відсторонення в матчах за команду клубу, за яку він буде заявлений в наступному сезоні, незалежно від статусу та виду змагань”. Відповідно гравець Лукасевич Тарас відбуватиме свою одноматчеву дискваліфікацію в першому ж офіційному матчі аматорських футбольних змагань сезону 2022/2023 років районного, обласного чи всеукраїнського рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *