Інформація про трансфери гравців

Попри відкладений старт Чемпіонату району, триває заявкова кампанія для команд-учасниць сезону 2022-2023 років. Згідно рішення Комітету з питань статусу і трансферів футболістів УАФ для Івано-Франківської області перший заявковий період встановлений з 1-го вересня до 20 жовтня.


Для представників команд нагадуємо, що необхідні бланки для оформлення заявок (ЗАЯВКОВИЙ, ДОЗАЯВКОВИЙ, ВІДЗАЯВКОВИЙ АРКУШ) завжди доступні на офіційному сайті Громадської спілки «Калуська районна Асоціація футболу» в розділі Заявкова документація.

Для заявки гравців, які повертаються в Україну після виступів з за кордону, потрібно обов’язково надати копію закордонного паспорта такого гравця, точну назву команди (англійською транскрипцією), за яку виступав та в якій країні, а також його особисту Заяву встановленого взірця для реєстрації в База даних Української асоціації футболу.

Нижче подаємо зразки документів, з якими районна Асоціація повинна звернутись до ІФАФ з проханням заявки такого гравця на участь в районних змаганнях з футболу.

КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *