Благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ

Калуська районна Асоціація футболу запрошує футбольні команди всіх рівнів взяти участь в Благодійному футбольному турнірі для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, які гідно виконують завдання з оборони, захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

Змагання розпочнуться 16-17 квітня на всій території Калущини за участі гравців кращих команд Івано-Франківської області і Калуського району. Заявки приймаються до 11-го квітня включно, всі команди-учасниці обов’язково сплачують благодійний внесок, дозволяється участь як аматорів, так і професійних гравців. Контактні телефони: +380506668608, +380957181981. Система проведення змагань буде визначена після отримання заявок команд.

Ідея організації першого такого Благодійного футбольного турніру зі збором коштів на потреби 10-ї коломийської гірсько-штурмової бригади належить ФК «ДОЗ» (Коломия). Ця ініціатива була одностайно підтримана як Івано-Франківською обласною Асоціацією футболу, так і усіма районними футбольними асоціаціями нашої області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *