Першість району (group B)

Детальна турнірна таблиця першості Калуського району (group B) сезону-2023/2024

МКомандаІВНПМзМпО
1«Горгани» (Рожнятів)15141057843
2«Тризуб» (Старий Угринів)16952311732
3ФК «Новиця» (Новиця)15816282725
4ДЮСШ (Калуш)15807364024
5«Чайка» (Перевозець)15807334024
6«Нафтовик» (Яворів)15717343822
7«Прикарпаття» (Гошів)15528273617
8ФК «Копанки» (Копанки)15211216467
9ФК «Тисів» (Тисів)1511137174

ПЕРШЕ КОЛО

1-й тур
Неділя, 20.08.2023 р.

ДЮСШ (Калуш) – «Чайка» (Перевозець) – 3:1
«Нафтовик» (Яворів) – ФК «Тисів» (Тисів) – 2:0
«Прикарпаття» (Гошів) – ФК «Новиця» (Новиця) – 2:2
«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Копанки» (Копанки) – 2:2

2-й тур
Неділя, 27.08.2023 р.

ФК «Новиця» (Новиця) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 2:1
ФК «Тисів» (Тисів) – «Прикарпаття» (Гошів) – 2:3
«Чайка» (Перевозець) – «Нафтовик» (Яворів) – 2:6
Четвер, 14.09.2023 р.

«Горгани» (Рожнятів) – ДЮСШ (Калуш) – 8:0

3-й тур
Неділя, 03.09.2023 р.
«Нафтовик» (Яворів) – «Горгани» (Рожнятів) – 1:2
«Прикарпаття» (Гошів) – «Чайка» (Перевозець) – 5:6
«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Тисів» (Тисів) – 1:1
ФК «Копанки» (Копанки) – ФК «Новиця» (Новиця) – 1:2

4-й тур
Неділя, 10.09.2023 р.

ФК «Тисів» (Тисів) – ФК «Копанки» (Копанки) – 2:0
«Чайка» (Перевозець) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 1:6
«Горгани» (Рожнятів) – «Прикарпаття» (Гошів) – 2:0
ДЮСШ (Калуш) – «Нафтовик» (Яворів) – 4:3

5-й тур
Неділя, 17.09.2023 р.
«Прикарпаття» (Гошів) – ДЮСШ (Калуш) – 4:2
«Тризуб» (Старий Угринів) – «Горгани» (Рожнятів) – 0:3
ФК «Копанки» (Копанки) – «Чайка» (Перевозець) – 3:4
ФК «Новиця» (Новиця) – ФК «Тисів» (Тисів) – 3:1

6-й тур
Неділя, 27.08.2023 р.

«Горгани» (Рожнятів) – ФК «Копанки» (Копанки) – 8:0
Неділя, 24.09.2023 р.

«Чайка» (Перевозець) – ФК «Новиця» (Новиця) – 0:2
ДЮСШ (Калуш) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 2:5
«Нафтовик» (Яворів) – «Прикарпаття» (Гошів) – 3:1

7-й тур
Неділя, 01.10.2023 р.
«Тризуб» (Старий Угринів) – «Нафтовик» (Яворів) – 4:0
ФК «Копанки» (Копанки) – ДЮСШ (Калуш) – 1:6
ФК «Новиця» (Новиця) – «Горгани» (Рожнятів) – 1:6
ФК «Тисів» (Тисів) – «Чайка» (Перевозець) – 0:1

8-й тур
Неділя, 08.10.2023 р.

«Горгани» (Рожнятів) – ФК «Тисів» (Тисів) – +:-
ДЮСШ (Калуш) – ФК «Новиця» (Новиця) – 3:2
«Нафтовик» (Яворів) – ФК «Копанки» (Копанки) – 5:2
«Прикарпаття» (Гошів) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 1:1

9-й тур
Неділя, 15.10.2023 р.
ФК «Копанки» (Копанки) – «Прикарпаття» (Гошів) – 1:3
ФК «Новиця» (Новиця) – «Нафтовик» (Яворів) – 5:1
ФК «Тисів» (Тисів) – ДЮСШ (Калуш) – 1:7
«Чайка» (Перевозець) – «Горгани» (Рожнятів) – 0:6

ДРУГЕ КОЛО

10-й тур
Неділя, 14.04.2024 р.

«Чайка» (Перевозець) – ДЮСШ (Калуш) – 2:3
ФК «Тисів» (Тисів) – «Нафтовик» (Яворів) – -:+
ФК «Новиця» (Новиця) – «Прикарпаття» (Гошів) – 2:4
ФК «Копанки» (Копанки) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 1:2

11-й тур
Неділя, 21.04.2024 р.

«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Новиця» (Новиця) – 1:0
«Прикарпаття» (Гошів) – ФК «Тисів» (Тисів) – +:-
«Нафтовик» (Яворів) – «Чайка» (Перевозець) – 1:7
ДЮСШ (Калуш) – «Горгани» (Рожнятів) – 1:2

12-й тур
Неділя, 28.04.2024 р.
«Горгани» (Рожнятів) – «Нафтовик» (Яворів) – 5:2
«Чайка» (Перевозець) – «Прикарпаття» (Гошів) – 3:1
ФК «Тисів» (Тисів) – «Тризуб» (Старий Угринів) – -:+
ФК «Новиця» (Новиця) – ФК «Копанки» (Копанки) – 2:1

13-й тур
Понеділок, 06.05.2024 р.

ФК «Копанки» (Копанки) – ФК «Тисів» (Тисів) – +:-
«Тризуб» (Старий Угринів) – «Чайка» (Перевозець) – 2:0
Неділя, 12.05.2024 р.

«Прикарпаття» (Гошів) – «Горгани» (Рожнятів) – 0:6
«Нафтовик» (Яворів) – ДЮСШ (Калуш) – 4:0

14-й тур
Неділя, 19.05.2024 р.
ДЮСШ (Калуш) – «Прикарпаття» (Гошів) – 2:1
«Горгани» (Рожнятів) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 2:2
«Чайка» (Перевозець) – ФК «Копанки» (Копанки) – +:-
ФК «Тисів» (Тисів) – ФК «Новиця» (Новиця) – -:+

15-й тур
Неділя,
26.05.2024 р.
ФК «Копанки» (Копанки) – «Горгани» (Рожнятів) – 1:7
ФК «Новиця» (Новиця) – «Чайка» (Перевозець) – 2:6
«Тризуб» (Старий Угринів) – ДЮСШ (Калуш) – 3:1
«Прикарпаття» (Гошів) – «Нафтовик» (Яворів) – 2:4

16-й тур
Неділя, 02.06.2024 р.
«Нафтовик» (Яворів) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 1:1
«Горгани» (Рожнятів) – ФК «Новиця» (Новиця) – +:-
«Чайка» (Перевозець) – ФК «Тисів» (Тисів) – +:-
Субота, 08.06.2024 р.
ДЮСШ (Калуш) – ФК «Копанки» (Копанки) – 2:0

17-й тур
Неділя, 09.06.2024 р.

ФК «Тисів» (Тисів) – «Горгани» (Рожнятів) – -:+
ФК «Новиця» (Новиця) – ДЮСШ (Калуш) – 3:0
ФК «Копанки» (Копанки) – «Нафтовик» (Яворів) – 3:1
«Тризуб» (Старий Угринів) – «Прикарпаття» (Гошів) – +:-

18-й тур
Неділя, 16.06.2024 р.
«Прикарпаття» (Гошів) – ФК «Копанки» (Копанки) – -:-
«Нафтовик» (Яворів) – ФК «Новиця» (Новиця) – -:-
ДЮСШ (Калуш) – ФК «Тисів» (Тисів) – -:-
«Горгани» (Рожнятів) – «Чайка» (Перевозець) – -:-