Першість району (group A)

Детальна турнірна таблиця першості Калуського району (group A) сезону-2023/2024

МКомандаІВНПМзМпО
1«Штурм» (Сівка Калуська)9810241025
2ФК «Вигода» (Вигода)9612211319
3ФК «Верхня» (Верхня)960313718
4ФК «Завадка» (Завадка)9522191017
5«Зоря» (Берлоги)8404151212
6«Рубань» (Велика Тур’я)9315141510
7ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)921616167
8ФК «Оболонь» (Оболоня)911712224
9ФК «Підгірки» (Калуш)91177344

ПЕРШЕ КОЛО

1-й тур
Неділя, 20.08.2023 р.

ФК «Оболонь» (Оболоня) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 4:5
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 1:1
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Завадка» (Завадка) – 1:3
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – +:-

2-й тур
Неділя, 27.08.2023 р.

ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Вигода» (Вигода) – 3:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:4
«Штурм» (Сівка Калуська) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 2:0
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 2:0

3-й тур
Неділя, 03.09.2023 р.
«Рубань» (Велика Тур’я) – «Зоря» (Берлоги) – 1:2
ФК «Верхня» (Верхня) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 0:1
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 5:0
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Завадка» (Завадка) – 0:0

4-й тур
Неділя, 10.09.2023 р.
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 0:5
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Вигода» (Вигода) – 1:1
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:2
ФК «Оболонь» (Оболоня) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 2:0

5-й тур
Неділя, 17.09.2023 р.
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 2:1
ФК «Вигода» (Вигода) – «Зоря» (Берлоги) – 3:1
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 1:2
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 6:1

6-й тур
Неділя, 24.09.2023 р.
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Завадка» (Завадка) – 3:2
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 4:1
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Вигода» (Вигода) – 2:3
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Верхня» (Верхня) – 1:0

7-й тур
Неділя, 01.10.2023 р.
ФК «Вигода» (Вигода) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 5:3
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 3:1
ФК «Завадка» (Завадка) – «Зоря» (Берлоги) – 2:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 1:5

8-й тур
Неділя, 08.10.2023 р.
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 4:1
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Завадка» (Завадка) – 1:1
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 4:1
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Вигода» (Вигода) – 1:0

9-й тур
Неділя, 15.10.2023 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Верхня» (Верхня) – 1:2
ФК «Завадка» (Завадка) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 2:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 3:1
«Штурм» (Сівка Калуська) – «Зоря» (Берлоги) – 2:1

ДРУГЕ КОЛО

10-й тур
Неділя, 14.04.2024 р.

«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 3:0
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 0:3
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:1
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Вигода» (Вигода) – 2:3

11-й тур
Неділя, 21.04.2024 р.

ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-
«Рубань» (Велика Тур’я) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-
ФК «Оболонь» (Оболоня) – «Зоря» (Берлоги) – -:-

12-й тур
Неділя, 28.04.2023 р.
«Зоря» (Берлоги) – «Рубань» (Велика Тур’я) – -:-
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Верхня» (Верхня) – -:-
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Вигода» (Вигода) – -:-
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-

13-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-
ФК «Вигода» (Вигода) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-
ФК «Верхня» (Верхня) – «Зоря» (Берлоги) – -:-
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – -:-

14-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Верхня» (Верхня) – -:-
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Вигода» (Вигода) – -:-
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-

15-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Завадка» (Завадка) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – «Зоря» (Берлоги) – -:-
– ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Оболонь» (Оболоня) -:-
ФК «Верхня» (Верхня) – «Рубань» (Велика Тур’я) – -:-

16-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Вигода» (Вигода) – -:-
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-

17-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Зоря» (Берлоги) – -:-
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – -:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – «Рубань» (Велика Тур’я) – -:-
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Верхня» (Верхня) – -:-

18-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-
«Зоря» (Берлоги) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-