Детальна турнірна таблиця першості Калуського району (group A) сезону-2023/2024
М | Команда | І | В | Н | П | Мз | Мп | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | «Штурм» (Сівка Калуська) | 11 | 9 | 1 | 1 | 25 | 11 | 28 |
2 | ФК «Вигода» (Вигода) | 11 | 8 | 1 | 2 | 30 | 13 | 25 |
3 | ФК «Верхня» (Верхня) | 11 | 7 | 1 | 3 | 15 | 8 | 22 |
4 | ФК «Завадка» (Завадка) | 11 | 5 | 3 | 3 | 19 | 14 | 18 |
5 | «Зоря» (Берлоги) | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 14 | 14 |
6 | «Рубань» (Велика Тур’я) | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 17 | 11 |
7 | ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) | 10 | 2 | 2 | 6 | 14 | 16 | 8 |
8 | ФК «Оболонь» (Оболоня) | 10 | 1 | 2 | 7 | 13 | 23 | 5 |
9 | ФК «Підгірки» (Калуш) | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 40 | 5 |
ПЕРШЕ КОЛО
1-й тур
Неділя, 20.08.2023 р.
ФК «Оболонь» (Оболоня) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 4:5
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 1:1
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Завадка» (Завадка) – 1:3
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – +:-
2-й тур
Неділя, 27.08.2023 р.
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Вигода» (Вигода) – 3:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:4
«Штурм» (Сівка Калуська) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 2:0
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 2:0
3-й тур
Неділя, 03.09.2023 р.
«Рубань» (Велика Тур’я) – «Зоря» (Берлоги) – 1:2
ФК «Верхня» (Верхня) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 0:1
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 5:0
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Завадка» (Завадка) – 0:0
4-й тур
Неділя, 10.09.2023 р.
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 0:5
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Вигода» (Вигода) – 1:1
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:2
ФК «Оболонь» (Оболоня) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 2:0
5-й тур
Неділя, 17.09.2023 р.
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 2:1
ФК «Вигода» (Вигода) – «Зоря» (Берлоги) – 3:1
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 1:2
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 6:1
6-й тур
Неділя, 24.09.2023 р.
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Завадка» (Завадка) – 3:2
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 4:1
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Вигода» (Вигода) – 2:3
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Верхня» (Верхня) – 1:0
7-й тур
Неділя, 01.10.2023 р.
ФК «Вигода» (Вигода) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 5:3
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 3:1
ФК «Завадка» (Завадка) – «Зоря» (Берлоги) – 2:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 1:5
8-й тур
Неділя, 08.10.2023 р.
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 4:1
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Завадка» (Завадка) – 1:1
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 4:1
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Вигода» (Вигода) – 1:0
9-й тур
Неділя, 15.10.2023 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Верхня» (Верхня) – 1:2
ФК «Завадка» (Завадка) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 2:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 3:1
«Штурм» (Сівка Калуська) – «Зоря» (Берлоги) – 2:1
ДРУГЕ КОЛО
10-й тур
Неділя, 14.04.2024 р.
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – 3:0
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 0:3
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:1
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Вигода» (Вигода) – 2:3
11-й тур
Неділя, 21.04.2024 р.
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Завадка» (Завадка) – 4:0
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 1:1
«Рубань» (Велика Тур’я) – «Штурм» (Сівка Калуська) – 0:1
ФК «Оболонь» (Оболоня) – «Зоря» (Берлоги) – 1:1
12-й тур
Неділя, 28.04.2023 р.
«Зоря» (Берлоги) – «Рубань» (Велика Тур’я) – 1:1
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Верхня» (Верхня) – 0:1
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Вигода» (Вигода) – 0:5
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – 0:0
13-й тур
Понеділок, 06.05.2024 р.
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-
Неділя, 12.05.2024 р.
ФК «Вигода» (Вигода) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-
ФК «Верхня» (Верхня) – «Зоря» (Берлоги) – -:-
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – -:-
14-й тур
Неділя, 19.05.2024 р.
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Верхня» (Верхня) – -:-
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Вигода» (Вигода) – -:-
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-
15-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Завадка» (Завадка) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – «Зоря» (Берлоги) – -:-
– ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Оболонь» (Оболоня) -:-
ФК «Верхня» (Верхня) – «Рубань» (Велика Тур’я) – -:-
16-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Вигода» (Вигода) – -:-
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-
«Зоря» (Берлоги) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-
«Штурм» (Сівка Калуська) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-
17-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Зоря» (Берлоги) – -:-
ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Оболонь» (Оболоня) – -:-
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – «Рубань» (Велика Тур’я) – -:-
ФК «Вигода» (Вигода) – ФК «Верхня» (Верхня) – -:-
18-й тур
Неділя, 00.00.2024 р.
ФК «Верхня» (Верхня) – ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів) – -:-
«Рубань» (Велика Тур’я) – ФК «Завадка» (Завадка) – -:-
ФК «Оболонь» (Оболоня) – ФК «Підгірки» (Калуш) – -:-
«Зоря» (Берлоги) – «Штурм» (Сівка Калуська) – -:-