Чемпіонат району (group A)

Детальна турнірна таблиця чемпіонату Калуського району (group A) сезону-2021/2022

МКомандаІВНПМзМпО
1ФК «Гуменів» (Гуменів)9711271722
2ФК «Студінка» (Студінка)970241821
3ФК «Збора» (Збора)961228819
4«Тризуб» (Старий Угринів)960317818
5«Штурм» (Сівка-Калуська)9513221316
6«Рух» (Вістова)9414112613
7ФК «Завадка» (Завадка)930616169
8ФК «Підгірки» (Калуш)921611347
9«Сокіл» (Боднарів)921610377
10ФК «Войнилів» (Войнилів)90096280

ПЕРШЕ КОЛО

1-й тур
Неділя, 29.08.2021 р.

«Штурм» (Сівка-Калуська) – ФК «Войнилів» (Войнилів) – 3:0
ФК «Студінка» (Студінка) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 8:0
ФК «Гуменів» (Гуменів) – «Сокіл» (Боднарів) – 3:1
«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Завадка» (Завадка) – +:-
«Рух» (Вістова) – ФК «Збора» (Збора) – +:-

2-й тур
Неділя, 05.09.2021 р.

ФК «Войнилів» (Войнилів) – ФК «Збора» (Збора) – 1:3
ФК «Завадка» (Завадка) – «Рух» (Вістова) – 1:2
«Сокіл» (Боднарів) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 0:4
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 2:6
«Штурм» (Сівка-Калуська) – ФК «Студінка» (Студінка) – 2:1

3-й тур
Неділя, 12.09.2021 р.

ФК «Студінка» (Студінка) – ФК «Войнилів» (Войнилів) – 4:0
ФК «Гуменів» (Гуменів) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 3:1
«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 1:2
«Рух» (Вістова) – «Сокіл» (Боднарів) – 4:1
ФК «Збора» (Збора) – ФК «Завадка» (Завадка) – 3:2

4-й тур
Неділя, 19.09.2021 р.

ФК «Войнилів» (Войнилів) – ФК «Завадка» (Завадка) – 2:5
«Сокіл» (Боднарів) – ФК «Збора» (Збора) – 1:8
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Рух» (Вістова) – 1:1
«Штурм» (Сівка-Калуська) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 1:2
ФК «Студінка» (Студінка) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 4:2

5-й тур
Неділя, 26.09.2021 р.

ФК «Гуменів» (Гуменів) – ФК «Войнилів» (Войнилів) – 4:0
«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Студінка» (Студінка) – 1:2
«Рух» (Вістова) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 0:5
ФК «Збора» (Збора) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 7:0
ФК «Завадка» (Завадка) – «Сокіл» (Боднарів) – 5:1

6-й тур
Неділя, 03.10.2021 р.

ФК «Войнилів» (Войнилів) – «Сокіл» (Боднарів) – 1:2
ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Завадка» (Завадка) – 1:2
«Штурм» (Сівка-Калуська) – ФК «Збора» (Збора) – 0:4
ФК «Студінка» (Студінка) – «Рух» (Вістова) – 9:1
ФК «Гуменів» (Гуменів) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 2:1

7-й тур
Неділя, 10.10.2021 р.

«Тризуб» (Старий Угринів) – ФК «Войнилів» (Войнилів) – 1:0
«Рух» (Вістова) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 0:4
ФК «Збора» (Збора) – ФК «Студінка» (Студінка) – 2:1
ФК «Завадка» (Завадка) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 0:3
«Сокіл» (Боднарів) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 2:0

8-й тур
Неділя, 24.10.2021 р.

ФК «Войнилів» (Войнилів) – ФК «Підгірки» (Калуш) – 2:4
«Штурм» (Сівка-Калуська) – «Сокіл» (Боднарів) – 2:2
ФК «Студінка» (Студінка) – ФК «Завадка» (Завадка) – 2:0
ФК «Гуменів» (Гуменів) – ФК «Збора» (Збора) – 1:1
«Тризуб» (Старий Угринів) – «Рух» (Вістова) – 5:1

9-й тур
Неділя, 31.10.2021 р.

«Рух» (Вістова) – ФК «Войнилів» (Войнилів) – 2:0
ФК «Збора» (Збора) – «Тризуб» (Старий Угринів) – 0:2
Неділя, 07.11.2021 р.

ФК «Завадка» (Завадка) – ФК «Гуменів» (Гуменів) – 1:2
«Сокіл» (Боднарів) – ФК «Студінка» (Студінка) – 0:10
ФК «Підгірки» (Калуш) – «Штурм» (Сівка-Калуська) – 1:5